Úvodní článek

1. ledna 2013 v 0:00 | crazyWolf |  Blok na Blogu
Asi čtete ne známý blog, který píše stejně ne známý bloger. Snad vás to tedy neodradí a dáte mi šanci tím, že si najdete trochu času a něco si ode mne přečtete. Vřele doufám, že vás aspoň některé mé články zaujmou. Toto je můj již druhý blog. Ten první jsem opustil asi před půl rokem a nyní se zde snažím využít mých nabytých zkušeností. Ve svém profilu píši o svých koníčcích a jejich ozvěny se budou velmi často objevovat v mých článcích.


Na prvním hřebíku visí Blok na Blogu, kam budu psát obyčejné články, které nemám kam zařadit. Například mé vyjádření k něčemu aktuálnímu, může se tam připlést i téma týdne, a vůbec jakýkoli článek o čemkoli.

Podle mě mnohem zajímavější bude druhý hřebík s přívěškem, který se jmenuje Mozkovna. Tady, jak doufám, se bude objevovat něco nového mnohem častěji. Budu se snažit psát především o jednom z mých nejoblíbenějších témat, o astrofyzice. Myslím si, že spousta věcí z tohoto oboru je širší veřejností nepoznána. Mnoho odtud je dle mě velmi zajímavé, ba někdy snad i úžasu hodná.

Třetí hřebík, zatím prázdný. Prázdný ale nebude věčně, chystám se tam pověsit jakýsi "interaktivní příběhy".

Další v pořadí je Trocha smíchu. To jen aby se tu nenudili ani ti, které nezaujmu cestováním v čase, či něčím podobným. Protože všude na internetu je nepřeberné množství vtipů, bohužel většina ne moc k zasmání, pokusím se jich pár přebrat a vybrat ty lepší, které snad nerozesmějí pouze mě. I spousta zajímavých a vtipných videí je spousta, některé se zde také objeví.

Jako poslední visí Filmotéka. Také můj oblíbený koníček, sledování filmů. Zde se s vámi budu dělit o mé dojmy z několika filmů, které jsem viděl. Častěji, než aby se tu objevovaly horší filmy, budou se místo nich objevovat filmy lepší, možná jen z mého subjektivního pohledu.

A poslední hřebík, také bez zavěšení čeká na nějakou, ještě nevymyšlenou, rubriku. Možná bude bez zavěšení velmi dlouho, nebo i napořád. Ale taky se tam hned zítra může něco houpat.

Pak tu mám ještě Blogové noviny, kde se dozvíte nějaké ty novinky z mého blogu, jako například nějaké aktualizace již napsaných článků, nebo větší, či menší zásahy do kostry blogu. Zpráva autorovi je řešená jako moderované komentáře, které čte pouze autor - já. A v poslední řadě stojí za zmíňku Aktuální anketa s nějakým tématem, u kterého mě aktuálně bude zajímat váš názor.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Puff Puff | Web | 1. ledna 2013 v 12:48 | Reagovat

A neříkal jsi, že na prvním budou články, protože TT budeš někdy zařazovat i mezi myšlenky? :P Nějak zapomínáš :)

2 crazyWolf crazyWolf | 4. ledna 2013 v 18:55 | Reagovat

Tak jsem tě poslechl a ještě to přepsal ;) co bych si počnul, kdybych tě neměl... :P

3 Vendy Vendy | Web | 6. ledna 2013 v 13:27 | Reagovat

Velmi pěkné představení se.
Taky velmi pěkné představení blogu samotného.
Musím ocenit ten vymakaný a osobitý design. Nástěnka s přívěsky se mi líbí, je to vtipné!
A přeji ti přibývání návštěvníků, kteří se budou stejně rádi i vracet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama