VI. svěží dávka vtipu

22. března 2013 v 18:00 | crazyWolf |  Trocha smíchu
Je-li libo trochu smíchu?


Již zjišťuji, že mi v zásobách vtipů poubylo opravdových labužnických lahůdek. Proto na mne prosím nezanevřete, nebudou-li se vám mé zbytky tolik líbit. Neb na příští týden vám slibuji, připravím snad více lahodné zábavy.


Když někoho milujete a on vám odejde, nechte jej jít.
Pokud se vrátí, zabodněte mu deset patnácticentimetrových nožů do těla.
A pokud se vrátí znovu... utíkejte, prostě utíkejte!

Zapnu Total Commander a koukám vlevo disk C:, vpravo disk C:. "Kurva, k čemu mi jsou dva disky C:?" Tak jsem jeden zformátoval.

Do lesa zavítá Finanční úřad a mezi zvířátky zavládne panika. Šnek i s celou rodinou utíká z lesa. Potká ho čáp a ptá se: "Kam běžíš šneku?" "Ale, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď - já mám barák, moje stará má barák, všechny děti mají barák, no to bych se nedoplatil!". Čáp se zamyslí a začne taky utíkat. A narazí na medvěda. "Kam běžíš čápe?" "Ale, do lesa přijel finančák vybírat daně a vem si - já si žiju na vysoký noze, moje stará si žije na vysoký noze, všechny děti si žijou na vysoký noze, no to bych se nedoplatil!". Medvěd se zamyslí, začne taky utíkat a škobrtne o krtka. "Kam se valíš medvěde?" "Ale, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď - já mám kožich, moje stará má taky kožich, naše děti mají všichni taky kožich, no to bych se nedoplatil.". Krtek se zamyslí a rychle se taky hrabe z lesa pryč. Vyhrabe se až v ZOO přímo v kleci paviánů. Starej pavián na něj kouká a ptá se: "Co tady děláš krtku?" "Ale, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď - já mám nahrabáno, stará má nahrabáno, děti ty mají taky nahrabáno, no to bych se nedoplatil!". A pavián na to: "Krtku, co blbneš. Podívej se na mě - já mám holou prdel, stará má holou prdel, naše děti mají taky holou prdel a stejně nás všechny zavřeli!"

SEXUÁLNÍ DORT
Suroviny: dvě rozesmáté oči, dvě dobře formované nohy, dvě plné nádoby mléka, jeden pekáč, dvě vejce, jeden banán.
Postup: hluboko se podíváme do rozesmátých očí, rozevřeme dvě dobře formované nohy a masírujeme nádoby s mlékem, pokud se pekáč dobře nepromazává. Ztrhat z banánu slupku, vložíme ho do pekáče a přikryjeme vejci. Občas zkoušíme prstem, zda je pekáč dobře promaštěný. Dort je hotový, až banán změkne a pustí šťávu. POZOR, aby dort nenakynul!

Víte, co se stane, když zkřížíte černocha s chobotnicí? To nikdo neví, ale dobře by to sklízelo bavlnu!


Další dávky vtipu:

(Berte prosím vtipy s rezervou, nejsou míněny s žádným rasistickým, či jiným záměrem!)
(Jsou to pouze vtipy, které se vám samozřejmě nemusejí líbit.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adelaine Adelaine | Web | 18. května 2013 v 13:52 | Reagovat

První dva pobavily. :D Hlavně ten první. Vskutku prekérní situace.

2 Ta Tajemná Ta Tajemná | Web | 12. června 2013 v 20:31 | Reagovat

U prvního a u toho se zvířátky jsem opravdu málem spadla smíchy ze židle :D

3 Bony Bony | Web | 20. června 2013 v 9:23 | Reagovat

Ten první se mi moc líbí. (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama