VIII. svěží dávka vtipu

7. září 2013 v 15:00 | crazyWolf |  Trocha smíchu
Pokračování seriálu na dobrou náladu :)


Doktor si užije se svou pacientkou. Poté jde do své ordinace a je z toho celý špatný. Na jednom rameni mu sedí ďáblík a říká: "Hele, buď v pohodě. Tohle dělá každý doktor". Na druhém rameni mu sedí andílek a říká mu: "Jo, tohle sice dělá každý doktor, ale ty seš veterinář vole, veterinář!".

Zdá se vám vaše kočka málo hebká? Použijte aviváž, zaručeně zhebne.

Chuck Norris se vrací opilý domů a klíčky od auta se snaží odemknout vchodové dveře... Dům strachy nastartoval...

Když jsem byl mladší, nenáviděl jsem účast na svatbách. Tetičky, babičky a známé ke mně chodily, štípaly mě do tváře, smály se a říkaly: "Ty budeš další."
Přestaly s tím až nedávno, když jsem na pohřbech začal dělat to samé...

Tři mrtví muži se sejdou v nebi u vstupní brány a svatý Petr jim říká: "Pustím jen jednoho z vás a to toho, který zemřel nejhorší smrtí.". Ukáže na prvního. "Tak co ty?" "No já vám přijel domů ze služební cesty o něco dříve a vidím manželku ve spodním prádle. To se mi nezdálo, tak na ni řvu: 'Kde ho máš?'. Rozhlížím se po bytě, a když kouknu z okna, visí tam za parapet nějakej chlap! Tak vám vezmu kladívko a začnu ho třískat po těch jeho prstech. Konečně se pustil, ale jak naschvál spadl do keře a ještě žil. Tak jsem si řekl: 'To né!'. Popadl jsem ledničku dosoukal ji k oknu a hodil na něho. Teprve až teď jsem ho zabil! No, jenomže po chvíli mi to všechno došlo a psychicky jsem to nevydržel a zastřelil se.". Svatý Petr se na něho podívá a zakývá hlavou. "A co ty?" "Já? No já jako každý večer cvičil na terase na zábradlí stojky. Ale tentokrát jsem uklouzl a spadl. Naštěstí jsem se zachytil o parapet o patro níž. No a pak vám přijde nějakej magor a začne mě kladívkem třískat po prstech. Tak jsem to nevydržel a spadnul jsem až dolů. Ale jako zázrakem jsem spadl do nějakého keře a přežil. Jenže o chvíli později se kouknu nahoru a vidím, jak na mě letí lednička. No a to už jsem bohužel nepřežil." Svatý Petr se na něho podívá a říká: "To je opravdu kruté!". "Tebe se už snad ani nebudu ptát...", říká třetímu. "No, ale tak řekni, jak to bylo." "No já zemřel jen proto, že jsem byl zavřený v té debilní ledničce!".


Nezapomeňte se také podívat na ostatní díly seriálu Svěží dávky vtipu, odkaz na předchozí díl níže.

Další dávky vtipu:

(Berte prosím vtipy s rezervou, nejsou míněny s žádným rasistickým, či jiným záměrem!)
(Jsou to pouze vtipy, které se vám samozřejmě nemusejí líbit.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sarah ♥ Bloody paw Sarah ♥ Bloody paw | Web | 18. září 2013 v 14:37 | Reagovat

xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama