Blok na Blogu

ČT odvysílá živý přenos předávání Oscarů

19. ledna 2016 v 18:00 | crazyWolf
A to úplně poprvé v historii! Do nynějška se čeští diváci mohli podívat na přímý přenos pouze na placené HBO.

S novým rokem nový design

14. ledna 2016 v 15:00 | crazyWolf
Jednodušší a snad lepší.

Již nějakou dobu jsem měl tento design připravený. Nebyl dodělaný, ale jen čekal na posledních pár úprav. Nakonec jsem si řekl, že když je nový rok, tak zkusím i nový vzhled blogu.

Jak jsem viděl sebe a svoje studium fyziky v prváku na vysoké

30. května 2015 v 15:00 | crazyWolf
Nedávno jsem objevil svůj text na téma Fyzika a já v roce 2013. Psal jsem to na konci prvního ročníku vysoké jako podmínku k získání zápočtu prosemináře z elektromagnetismu (mimochodem mě tento předmět vyučoval docent, jemuž nedávno ten *** Zemanů nedal profesorský titul!). Text, ani zadání nemá moc společného s tímto předmětem, ale nejspíš se náš vyučující chtěl jen dozvědět něco více o nás - studentech prvního ročníku. Následuje onen text:

Kdyby tak dny měly alespoň 30 hodin...

13. ledna 2014 v 9:00 | crazyWolf
aneb Spousta povinností a téměř žádný čas.

Ta vejška, aneb Omluva za nepřítomnost

29. června 2013 v 15:00 | crazyWolf
Znovu "Ahoj" po čtvrt roce. No, byla to opravdu dlouhá doba, po kterou jsem odložil svůj blog, abych se mohl věnovat především škole. Největší ironií je to, že jsem na MatFyz šel hlavně kvůli tomu, že se nebudu muset moc učit, neb matika i fyzika mi na střední šla naprosto automaticky, aniž bych se na ně právě učil. Opak je bohužel skutečností. Na této škole je učení nezdravě moc a já se učit prostě musím. :( A pro člověka, který se celých osm let na gymnáziu, ani těch pět na základce, neučil, je to opravdu prekérní situace. Tudíž se vám prostě omlouvám, jestli jste čekali nějaké nové články (hlavně asi Svěží dávky vtipu).

Nehazardní hazard

12. března 2013 v 18:00 | crazyWolf
aneb Poker jako zábava, která vydělává.

Polarizace národa

30. ledna 2013 v 12:00 | crazyWolf
aneb Zeman vs. Schwarzenberg?

Úvodní článek

1. ledna 2013 v 0:00 | crazyWolf
Asi čtete ne známý blog, který píše stejně ne známý bloger. Snad vás to tedy neodradí a dáte mi šanci tím, že si najdete trochu času a něco si ode mne přečtete. Vřele doufám, že vás aspoň některé mé články zaujmou. Toto je můj již druhý blog. Ten první jsem opustil asi před půl rokem a nyní se zde snažím využít mých nabytých zkušeností. Ve svém profilu píši o svých koníčcích a jejich ozvěny se budou velmi často objevovat v mých článcích.

Seznamte se, crazyWolf

13. prosince 2012 v 21:51 | crazyWolf
Možná by vás zajímalo, komu že patří tento blog. Tak tedy.. jsem průměrný, dvacetiletý kluk, u kterého však asi nepřehlédnete neustálý úsměv, který u mě vidíte častěji, než můj vlastní obličej. Nerad jsem naladěný pesimisticky, proto se tak raději nenalaďuji. Rád si totiž užívám veselého života.
 
 

Reklama